Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Spoločnosť Hanwha Techwin Europe uvádza nový Wisenet Viewer 1.2

| Hanwha Blog |

Publikované 14. novembra 2022
Axis
Nepodceňujte šedú eminenciu kamerových systémov: Ako vybrať platformu pre videomonitorovanie?
12. júla 2021
Hanwha
Využívanie AI na správny účel
5. decembra 2022
Axis
Ako sieťové audio a video riešenia podporujú vývoj maloobchodných lekární
24. novembra 2023
Axis
Najflexibilnejšie riešenie body-worn kamery sa stáva ešte flexibilnejším
2. augusta 2021
Axis
Udržateľnosť spĺňajúca bezpečnostné a prevádzkové potreby solárnych fariem
12. septembra 2022
Dahua
Ktoré dopravné priestupky dokáže Dahua Smart Traffic Management Solution odhaliť?
28. februára 2022

Spoločnosť Hanwha Techwin Europe uvádza nový Wisenet Viewer 1.2

Hanwha Techwin, celosvetový líder v oblasti produktov a riešení video dohľadu, uvádza Wisenet Viewer 1.2 – výkonný softvér pre správu sieťových a digitálnych videorekordérov s dôrazom na jednoduché používanie na podporu informovaného a včasného rozhodovania. Wisenet Viewer 1.2 pomáha bezpečnostným oddeleniam zaistiť zabezpečenie priestorov s využitím rôznych sieťových a digitálnych videorekordérov obsluhovaných prostredníctvom jedinej aplikácie. Uvedený softvér zbavuje používateľa nutnosti používať vyhradený server na správu všetkých video zdrojov.

Prispôsobivý podľa potreby

Softvér sa ľahko prispôsobí konkrétnym potrebám sledovania. Video je možné exportovať priamo v autonómnom prehrávači (napr. Wisenet Player) za účelom ľahkého prezerania. V príslušnom usporiadaní je možné ďalej prehrávať súbory médií. Spoločne s dlaždicami zobrazenie videa je možné zobrazovať webové stránky; obsluha môže na niekoľkých monitoroch spúšťať viac aplikácií súčasne.

Intuitívne sledovanie

Možnosti sledovania ďalej vylepšuje intuitívne užívateľské rozhranie, ktoré podporuje flexibilné zoskupovanie kanálov a vlastné usporiadanie. Obsluha môže pomocou myši ľahko približovať/odďaľovať video stream a prispôsobovať veľkosť jednotlivých dlaždíc. Vďaka funkcii ‚autofit‘ si užívateľ jedným kliknutím prepne zvolenú dlaždicu do celoobrazovkového zobrazenia. Do nahraného videa je tiež možné vkladať záložky.

Wisenet Viewer 1.2 okrem toho obsahuje funkcie na odstraňovanie deformácií obrazu, a umožňuje tak obsluhe sledovať obraz z kamier typu rybie oko v samostatnom, panoramatickom alebo quad zobrazení pre presnejšie monitorovanie priestorov.

Pri sieťových videorekordéroch vybavených vyhľadávaním s podporou AI potom Wisenet Viewer 1.2 umožňuje dohľadávať udalosti na základe rôznych atribútov získaných z kamier s podporou AI. Výsledkom je vyššia produktivita obsluhy vďaka úspore času aj energie pri filtrovaní podľa konkrétnych objektov a atribútov.

Na paneli s kontrolami stavu potom užívateľ prehľadne vidí technický stav všetkých systémových zariadení.

Automatické pravidlá pri výskyte udalostí

Pomocnú úlohu pri monitorovaní hrá správa pravidiel ‚Udalosť-Akcia‘ na skrátenie doby odozvy a zvýšenie efektivity. Obsluha môže nastaviť spúšťanie vybraných akcií pri výskyte konkrétnej udalosti. Napríklad pri udalosti detekcie pohybu sa môže automaticky rozoznieť alarm. Pri zistení udalosti sa môžu e-mailom rozoslať oznámenia a obsluha si môže podľa potreby nastaviť zostavu pravidiel na spustenie následných akcií.

Rad vylepšení

Komentuje Uri Guterman, šéf produktového a marketingového manažmentu spoločnosti Hanwha Techwin Europe: „Podpora čo najlepšej práce našich zákazníkov a ich tímov je stredobodom každej aktualizácie od Hanwha Techwin. Wisenet Viewer 1.2 prináša množstvo vylepšení softvéru pre správu NVR/DVR, kedy sa dokáže prispôsobovať rôznym potrebám obsluhy a zahrnúť všetko od videa až po webové stránky pod jediné intuitívne rozhranie. Tímy tak môžu využívať systém video dohľadu skutočne na maximum a zaistiť, aby im neuniklo nič dôležité.“

Z ďalších jedinečných funkcií Wisenet Viewer 1.2 spomeňme digitálne podpisy, hardvérové dekódovanie, postupnosti usporiadania alebo vylepšenia stromového zobrazenia súborov médií s automatickou aktualizáciou a podporou podpriečinkov.

Kompatibilita

Wisenet Viewer 1.2 je kompatibilný so sieťovými a digitálnymi videorekordérmi Hanwha Techwin (SUNAPI v2.3.1 alebo novší) a podporuje viacero operačných systémov vrátane Windows a macOS. Ľahko sa nastavuje a nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním. Po prihlásení má užívateľ na jedno kliknutie k dispozícii všetky digitálne a sieťové videorekordéry Wisenet.

Wisenet Viewer 1.2 je k dispozícii bezplatne s každým zakúpeným videorekordérom Wisenet.

Záver

Ďalšie informácie o produkte Wisenet Viewer 1.2: Nájdete tu.

Prečítajte si:

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov