Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

| Maloobchod |

prevencia
bezpečnosť
efektivita

riešenie

Naše riešenie pre Maloobchod

Inteligentné Zabezpečenie Predajní

Štúdie a analýzy strát na tovare, ktoré každoročne spracovávajú renomované štatistické agentúry hovoria jasnou rečou. Krádeže tovaru v obchodoch spôsobujú škody, ktoré nemôžu byť zanedbateľné a ich dopad oberá o zisk každého predajcu bez rozdielu na ponúkaný typ tovaru, veľkosť predajne, počet zamestnancov alebo kupujúcich.

Tento fakt viedol výrobcov zabezpečovacej techniky k vývoju inteligentných zabezpečovacích systémov, ktoré majú pomáhať chrániť tovar a včas upozorniť personál predajne, na strane druhej zvyšovať efektivitu predaja a zisk predajní. Či už prevádzkujete malý obchod alebo celý obchodný reťazec, je potrebné myslieť na adekvátne zabezpečenie ochrany zamestnancov aj tovaru.

Zavedenie IP monitorovacieho systému prinieslo revolúciu v bezpečnosti, prevencii, skladovej optimalizácii, odhaľovaní podvodov a zlepšovaní zákazníckeho servisu. Celkovo možno povedať, že nástroje IP riešení ponúkajú celý rad nových možností na dosiahnutie prevádzkovej dokonalosti.

Prečítajte si viac v článku „Inteligentné zabezpečenie predajní: Nové technológie a nové možnosti“ kliknutím na tlačidlo „Prejsť na článok“.

Prevencia

Video systémy povýšili tento boj na úplne novú úroveň. Poskytujú obrázky s vysokým rozlíšením a integrovateľnosť so systémami na odhalenie príčin vašich strát.

Bezpečnosť

Spoľahlivá inteligentná ochrana je dôležitá v obchodoch s veľkým množstvom hotovosti, hodnotnými produktami alebo pri vysoko rizikových produktoch.

Optimalizácia efektivity

Analýza efektivity obchodu je často zdĺhavá úloha, zahŕňajúca časovo náročný zber dát z viacerých systémov a lokalít. Ponúkame riešenie.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov