Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

| Silové Zložky |

robustnosť
funkčnosť
bezpečnosť

riešenie

Silové Zložky

Účelom systému a základnou požiadavkou týchto riešení je ich robustnosť a funkčnosť v mimoriadne náročných podmienkach.

Nami realizované projekty boli zamerané na najmä na bezdrôtový prenos obrazu z viacerých kamier inštalovaných na vozidlách silových zložiek, ktoré plnili rôzne bezpečnostné úlohy.

Pre armádne vozidlá sú dodávané špeciálne kamerové riešenia, ktorých cieľom je zvýšenie bezpečnosti posádky. Vďaka bezdrôtovému prenosu obrazu z kamier na vzdialenosť väčšiu ako 600m, poskytujú operátorovi takéhoto vozidla možnosť jeho vzdialeného ovládania z bezpečnej vzdialenosti.

Vozidlám používanými policajnými zložkami pre usmernenie davu, pomáhajú kamery sprehľadniť situáciu v jeho okolí aj vďaka možnosti ich ovládania z kabíny vozidla. Sekundárne je obraz z kamier viacerých vozidiel prenášaný do centrály, čím zabezpečuje lepšie plánovanie stratégie riadiacim centrom.

Prečítajte si viac v článku „Silové zložky: Robustnosť a funkčnosť v mimoriadne náročných podmienkach“ kliknutím na tlačidlo „Prejsť na článok“.

Robustné a spoľahlivé riešenia

Poskytujeme výkonné kamerové systémy pre rôzne aplikácie, navrhnuté tak, aby zvládli náročné podmienky a zabezpečili spoľahlivý prenos obrazu.

Vzdialené ovládanie a bezpečnosť

Naše kamerové riešenia umožňujú vzdialené ovládanie zariadení s dosahom viac ako 600m, čo zvyšuje bezpečnosť používateľov a zlepšuje ich efektivitu.

Prehľadný a efektívny dohľad

Naše kamery zlepšujú situáciu v okolí, umožňujú rýchle a efektívne rozhodovanie, a pomáhajú vylepšiť koordináciu a plánovanie stratégie pre rôzne sektory.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov