Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Riešenia Silové Zložky

| Silové Zložky |

robustnosť
funkčnosť
bezpečnosť

Projekt

Silové Zložky

Účelom systému a základnou požiadavkou týchto riešení je ich robustnosť a funkčnosť v mimoriadne náročných podmienkach.

Nami realizované projekty boli zamerané na najmä na bezdrôtový prenos obrazu z viacerých kamier inštalovaných na vozidlách silových zložiek, ktoré plnili rôzne bezpečnostné úlohy.

Pre armádne vozidlá sú dodávané špeciálne kamerové riešenia, ktorých cieľom je zvýšenie bezpečnosti posádky. Vďaka bezdrôtovému prenosu obrazu z kamier na vzdialenosť väčšiu ako 600m, poskytujú operátorovi takéhoto vozidla možnosť jeho vzdialeného ovládania z bezpečnej vzdialenosti.

Vozidlám používanými policajnými zložkami pre usmernenie davu, pomáhajú kamery sprehľadniť situáciu v jeho okolí aj vďaka možnosti ich ovládania z kabíny vozidla. Sekundárne je obraz z kamier viacerých vozidiel prenášaný do centrály, čím zabezpečuje lepšie plánovanie stratégie riadiacim centrom.

Prečítajte si viac v článku „Silové zložky: Robustnosť a funkčnosť v mimoriadne náročných podmienkach“ kliknutím na tlačidlo „Prejsť na článok“.

Robustné a spoľahlivé riešenia

Poskytujeme výkonné kamerové systémy pre rôzne aplikácie, navrhnuté tak, aby zvládli náročné podmienky a zabezpečili spoľahlivý prenos obrazu.

Vzdialené ovládanie a bezpečnosť

Naše kamerové riešenia umožňujú vzdialené ovládanie zariadení s dosahom viac ako 600m, čo zvyšuje bezpečnosť používateľov a zlepšuje ich efektivitu.

Prehľadný a efektívny dohľad

Naše kamery zlepšujú situáciu v okolí, umožňujú rýchle a efektívne rozhodovanie, a pomáhajú vylepšiť koordináciu a plánovanie stratégie pre rôzne sektory.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.