Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Aplikácia 2N Mobile Video

| Security Podpora |

Publikované 4. apríla 2023

Aplikácia 2N Mobile Video

Služba poskytovaná prostredníctvom aplikácie pre mobilné telefóny 2N Mobile Video umožňuje priame prepojenie s video interkommi spoločnosti 2N. S mobilnou aplikáciou máte prehľad o dianí pred vašimi dverami, nech už ste kdekoľvek. Vďaka nepretržitému videomonitoringu vstupu do domu budete pre návštevy neustále k dispozícii.

2N Mobile Video je cloudová služba dostupná na portáli My2N. Aplikácia je kompatibilná s mobilnými zariadeniami s operačným systémom Android a iOS. Vďaka tejto aplikácii máte k dispozícii permanentné prepojenie s vašim 2N interkomom a kedykoľvek môžete skontrolovať pohľad kamery interkomu. Jediná podmienka pre používanie tejto aplikácie je nutnosť dátového spojenia (3G, 4G, WiFi). Kdekoľvek na svete tak môžete prijať hovor z interkomu a rozhodnúť sa, či otvoríte prichádzajúcim dvere alebo nie. Zároveň vďaka portálu My2N môžete interkom vzdialene spravovať a zmeniť prípadne jeho nastavenie.

Služba vám tiež umožňuje vďaka obrazovému záznamu z kamery skontrolovať zmeškané hovory, napríklad ak ste mali vypnuté zvonenie počas schôdzky, a pozrieť sa, kto u vás zvonil. Aplikácia vám zároveň umožní získať pohľad na volajúceho ešte pred prijatím hovoru a ľahšie sa tak môžete rozhodnúť, či chcete vôbec s návštevou komunikovať. Prípadne vzdialene necháte prehrať prednastavenú hlášku a návštevník tým pádom vôbec nespozná, že v danú chvíľu nie ste doma.

Volanie z interkomu cez aplikáciu 2N Mobile Video možno prepojiť s neobmedzeným počtom mobilných zariadení. V prípade využitia interkomu pri bráne rodinného domu to znamená, že interkom môžete prepojiť nielen so svojím mobilným telefónom, ale s mobilnými zariadeniami svojho partnera, partnerky, rodinných príslušníkov, príbuzných, či detí. Vďaka portálu My2N je možné službu využiť aj napr. pre rezidenčné a bytové komplexy s jedným alebo viacerými inštalovanými interkommi pri vchodových dverách. Ako integrátor či správca objektu môžete hromadne nastaviť účty z jedného miesta Mobile Videa pre všetkých rezidentov. Vo chvíli, keď prichádzajúci zvoní na konkrétnu osobu z adresáru interkomu, zazvoní hovor iba u vybraných obyvateľov danej bytovej jednotky.

Podrobnejšie informácie sú k dispozícii na adrese: 2N Mobile Video

Prečítajte si:

Kamerové Systémy

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.