Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Elektrická požiarna signalizácia (EPS)

| Security Podpora |

Publikované 3. apríla 2023

Elektrická požiarna signalizácia (EPS)

Elektrická požiarna signalizácia (EPS) slúži k vyhodnoteniu a signalizácii poplachového signálu pri vzniku požiaru. Samotnú detekciu požiaru vykonávajú hlásiče rôzneho prevedenia.

Ústredňa EPS vyhodnocuje signály z týchto hlásičov a aktivuje poplachové výstupy pri požiari. Signalizácia požiaru môže byť lokálna ( siréna ) alebo sa poplachová správa prenáša cez automatický telefónny volač na určené telefónne čísla, prípadne cez komunikačné zariadenie na stredisko registrovania poplachov so stálou službou.

Jedná sa o zariadenia a systémy, ktoré zabezpečujú pomocou automatických alebo manuálnych hlásičou včasnú signalizáciu požiaru. Tieto systémy realizujeme pre malé objekty až po rozsiahle areály. Hlásiče môžu byť samostatné, tj samostatne pracujúce a signalizujúce, alebo sú signály z hlásičou požiaru prijaté prostredníctvom ústredne EPS. Do našej ponuky spadajú systémy konvenčné, adresovateľné, analógové a logické, v drôtovej alebo bezdrôtovej verzii.

Vyššie uvedené navrhujeme, zrealizujeme a poskytneme aj pozáruční servis

Prečítajte si:

Kamerové Systémy

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov