Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Elektrická požiarna signalizácia (EPS)

| Security Podpora |

Publikované 3. apríla 2023

Elektrická požiarna signalizácia (EPS)

Elektrická požiarna signalizácia (EPS) slúži k vyhodnoteniu a signalizácii poplachového signálu pri vzniku požiaru. Samotnú detekciu požiaru vykonávajú hlásiče rôzneho prevedenia.

Ústredňa EPS vyhodnocuje signály z týchto hlásičov a aktivuje poplachové výstupy pri požiari. Signalizácia požiaru môže byť lokálna ( siréna ) alebo sa poplachová správa prenáša cez automatický telefónny volač na určené telefónne čísla, prípadne cez komunikačné zariadenie na stredisko registrovania poplachov so stálou službou.

Jedná sa o zariadenia a systémy, ktoré zabezpečujú pomocou automatických alebo manuálnych hlásičou včasnú signalizáciu požiaru. Tieto systémy realizujeme pre malé objekty až po rozsiahle areály. Hlásiče môžu byť samostatné, tj samostatne pracujúce a signalizujúce, alebo sú signály z hlásičou požiaru prijaté prostredníctvom ústredne EPS. Do našej ponuky spadajú systémy konvenčné, adresovateľné, analógové a logické, v drôtovej alebo bezdrôtovej verzii.

Vyššie uvedené navrhujeme, zrealizujeme a poskytneme aj pozáruční servis

Prečítajte si:

Kamerové Systémy

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.