Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex História

| História |

Založenie spoločnosti CANEX

Spoločnosť CANEX connections, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zameriavala na počítačové siete a distribúciu IP technológií.
1 994

Špecializácia spoločnosti na IP security

V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy so Švédskou firmou AXIS communications AB, bola orientácia spol. zameraná na IP video monitorovacie systémy.
1 996

SW vývoj v oblasti spracovania videa

Prvým produktom nášho vývoja boli verzie video management software cWatch, zastrešené pod zn. WatchSystem. Tieto produkty boli jedny z prvých, zameraných na spracovanie videa z IP kamier.
1 998

cWatch Stadium, modul pre športoviská

Vývoj modulu cWatch Stadium bol realizovaný pre potreby športových podujatí, pri ktorých najdôležitejším parametrom je rozpoznanie osoby a reakcia obsluhy. Riešenie spĺňa podmienky zákona č.1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí a má certifikát SFZ pre všetky kategórie štadiónov.
2008

Vývoj modulu pre vozidlá MVSR

Úspešne zavedený samostatný zákazkový program pre kamerový systém v 750 vozidlách, pre potreby MV SR v programe „Národná Evidencia Vozidiel”.
2012

Rozšírenie distribúcie o Hanwha Techwin

V roku 2013 sme sa stali distribútorom produktov Wisenet, Kórejského producenta Hanwha Techwin (ex. Samsung).
2013

Redizajn spoločnosti CANEX

V roku 2015 sme realizovali redesign loga a zmenili názov spol. z CANEX connections na CANEX.
2015

Vývoj objektovej analýzy AIDL

Od roku 2019 sa zameriavame na novú AI platformu objektovej analýzy založenú na Deep Learning. Našou doménou je oblasť bezpečnosti na pracoviskách a na cestách.
2019

Pandemické meranie telesnej teploty

Vývoj a úspešný predaj jedinečného merania telesnej teploty s presnosťou 0,2°C a auto kalibráciou s termovíznymi kamerami AXIS.
2021

Riešenie AIDL pre diaľničnú sieť v SR

V roku 2022 sme v spolupráci so svetovým lídrom v oblasti vývoja VMS, spol. GENETEC dodali AIDL riešenie pre detekciu dopravných incidentov na diaľniciach a rýchlostných cestách.
2022

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov