Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex O nás

| O nás |

Bezpečnostné riešenia

Tvoríme IP Security

Distribúcia, Vývoj a Projekty

Spoločnosť CANEX vznikla v roku 1994 v Bratislave a od počiatku svojho pôsobenia sa zameriavala na počítačové siete a distribúciu IP technológií.

Od roku 1996, po získaní distribučnej zmluvy so Švédskou spoločnosťou AXIS communications AB, sa  špecializuje na distribúciu IP video produktov a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou – WatchSystem.

Sme hrdí na to, že sme boli od začiatku pri zrode nového segmentu IP videa a z pozície distribútora a vývojára sme ho na Slovensku aktívne formovali.

V súčasnosti našim partnerom ponúkame najkomplexnejšie služby v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru, až po školenia a poradenstvo.

Neustále rozvíjame vzťahy a komunikáciu medzi rôznymi partnermi, obchodnými a štátnymi organizáciami, s ambíciou spolupracovať na dosahovaní spoločných cieľov. Aj preto naši zamestnanci absolvujú pravidelné domáce a zahraničné školenia z oblasti IP sietí a IP videa.

Disponujeme potvrdením priemyselnej bezpečnosti podnikateľa od NBÚ SR – stupeň „Tajné“ a Licencie na prevádzkovanie technickej služby.

Sme hrdí na to, že sme boli od začiatku pri zrode nového segmentu IP videa a z pozície distribútora a vývojára sme ho na Slovensku aktívne formovali.

Naši partneri sú inšpiráciou pre našu každodennú prácu, ktorá má jediný cieľ, trvale sa zlepšovať a poskytovať riešenia, ktoré sú výzvou a ktoré spoľahlivo fungujú.

spoznajte nás

Tím tvoriaci CANEX

canex-portrait-ivan_boda-v_600px
Ivan Boďa
Founder

ivan.boda@canex.sk

canex-portrait-martin_proksa-v_600px
Martin Prokša
Senior Developer

martin.proksa@canex.sk

canex-portrait-pavol_tomas-v_600px
Pavol Tomáš
Sales

pavol.tomas@canex.sk

canex-portrait-tomas_hazer-v_600px
Tomáš Hažer
Service

tomas.hazer@canex.sk

canex-portrait-michal_kiss-v_600px
Michal Kišš
Service

michal.kiss@canex.sk

canex-male_portrait
Marek Vančo
Projects

marek.vanco@canex.sk

canex-male_portrait
Peter Švec
Senior Developer

obchod@canex.sk

canex-male_portrait
Peter Fehér
Marketing

canex@brandup.sk

canex-female_portrait
Mária Boďová
Back Office

ekonom@canex.sk

canex-female_portrait
Alena Potančoková
Sales Support

alena.potancokova@canex.sk

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov