O nás

Úvod » O nás

O NÁS Sme hrdí na to, že sme boli od počiatku pri zrode nového segmentu na svetovom trhu – trhu IP kamier. KONTAKT

CANEX

Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zameriavala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem.
V roku 2013 sme rozšírili distribúciu o produkty značiek SAMSUNG Techwin aktuálne už Hanwha Techwin, 2N TELEKOMUNIKACE a ďalšie.

Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

Naša misia

Sme hrdí na to, že sme boli od počiatku pri zrode nového segmentu na svetovom trhu – trhu IP kamier. Na Slovensku sme ho z pozície distribútora aj aktívne vytvárali. Dnes je tento trh stále jeden z najrýchlejšie rastúcich na svete.

Disponujeme potvrdením priemyselnej bezpečnosti podnikateľa od NBÚ SR na stupeň “Tajné”. Naši zamestnanci absolvujú pravidelné domáce a zahraničné školenia z oblasti IP sietí a IP videa. Vybraní zamestnanci disponujú certifikátmi NBÚ na stupne utajenia “Dôverné” a “Tajné” podľa § 26 ods. 1 zákona č. 215/2004 Z. z. o ochrane utajovaných skutočností.

  Close

  Naša vízia

  Neustále rozvíjame vzťahy a spoluprácu medzi rôznymi partnermi, obchodnými a štátnymi organizáciami, s cieľom spolupracovať na dosahovaní spoločných cieľov.
  Viac ako dvadsaťpäťročné skúsenosti nám umožňujú poskytovať našim partnerom širokú paletu služieb, od prvých konzultácií, cez projekty až po úzku spoluprácu pri realizácií aj tých najnáročnejších riešení.

  Teší nás, že CANEX sprevádza povesť profesionálneho, spoľahlivého a užitočného pomocníka. Dobrá povesť nás však najmä zaväzuje a motivuje. Vážime si dôveru, s ktorou k nám naši partneri pristupujú. Vieme, že nie je samozrejmá. Pozorne načúvame ich názorom a skúsenostiam, sme vďační za každú pripomienku, postreh či radu. Naši partneri sú inšpiráciou pre našu každodennú prácu, ktorá má jediný cieľ, trvale sa zlepšovať a ponúkať služby, ktoré poskytujeme.

  Náš team

  Ivan Boďa

  Ivan je nielen zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti CANEX, spol. s r.o., ale je to najmä vizionár a tvorca mnohých úspešných projektov.

  Slavomír Bolha

  Slávo je našim obchodným riaditeľom, ktorý rieši všetko s chladnou hlavou a len veľmi ťažko ho niečo odradí od cieľa.

  Pavol Tomáš

  Obchodným zástupcom pre našich zákazníkov je Pavol Tomáš. Na jeho zodpovednú a kvalitnú prácu sa môžete vždy spoľahnúť.

  Martin Prokša

  Martin je náš génius – vie naprogramovať všetko. Jeho tím pre Vás vytvorí akýkoľvek softvérový produkt.

  Michal Kiss

  Michal Kišš

  Technickým manažérom je Michal Kišš, ktorý si svojou dôsledne a kvalitne odvedenou prácou získava vernosť našich zákazníkov.

  Tomáš Hažer

  Tomáš Hažer

  Tomáš je pre svoju dôsledne a kvalitne odvedenú prácu vo firme kľúčovým členom nášho tímu.

  Peter Blatnicky

  Peter Blatnický

  Peter je kľúčovým členom našej technickej podpory a ochotne pomôže pri riešení vašich technických otázok a problémov.

  Naši partneri

  X