O nás

Úvod » O nás

O NÁS Sme hrdí na to, že sme boli od počiatku pri zrode nového segmentu na svetovom trhu – trhu IP kamier. KONTAKT

CANEX

Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zameriavala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem.
V roku 2013 sme rozšírili distribúciu o produkty značiek SAMSUNG Techwin aktuálne už Hanwha Techwin, 2N TELEKOMUNIKACE a ďalšie.

Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

Naša misia

Sme hrdí na to, že sme boli od počiatku pri zrode nového segmentu na svetovom trhu – trhu IP kamier. Na Slovensku sme ho z pozície distribútora aj aktívne vytvárali. Dnes je tento trh stále jeden z najrýchlejšie rastúcich na svete.

Disponujeme potvrdením priemyselnej bezpečnosti podnikateľa od NBÚ SR na stupeň “Tajné”. Naši zamestnanci absolvujú pravidelné domáce a zahraničné školenia z oblasti IP sietí a IP videa. Vybraní zamestnanci disponujú certifikátmi NBÚ na stupne utajenia “Dôverné” a “Tajné” podľa § 26 ods. 1 zákona č. 215/2004 Z. z. o ochrane utajovaných skutočností.

  Close

  Naša vízia

  Neustále rozvíjame vzťahy a spoluprácu medzi rôznymi partnermi, obchodnými a štátnymi organizáciami, s cieľom spolupracovať na dosahovaní spoločných cieľov.
  Viac ako dvadsaťpäťročné skúsenosti nám umožňujú poskytovať našim partnerom širokú paletu služieb, od prvých konzultácií, cez projekty až po úzku spoluprácu pri realizácií aj tých najnáročnejších riešení.

  Teší nás, že CANEX sprevádza povesť profesionálneho, spoľahlivého a užitočného pomocníka. Dobrá povesť nás však najmä zaväzuje a motivuje. Vážime si dôveru, s ktorou k nám naši partneri pristupujú. Vieme, že nie je samozrejmá. Pozorne načúvame ich názorom a skúsenostiam, sme vďační za každú pripomienku, postreh či radu. Naši partneri sú inšpiráciou pre našu každodennú prácu, ktorá má jediný cieľ, trvale sa zlepšovať a ponúkať služby, ktoré poskytujeme.

  Náš team

  Ivan Boďa

  Ivan Boďa

  Founder

  N/A

  Marek Vančo

  Projects

  Martin Prokša

  Martin Prokša

  Senior Developer

  Pavol Tomáš

  Pavol Tomáš

  Sales

  Michal Kišš

  Michal Kišš

  Service

  Tomáš Hažer

  Tomáš Hažer

  Service

  N/A

  Vladimír Miklošík

  Service

  N/A

  Peter Švec

  SW Developer

  N/A

  Alena Potančoková

  Sales Support

  N/A

  Barbora Hurbanová

  Back Office

  N/A

  Mária Boďová

  Back Office

  N/A

  Peter Fehér

  Marketing

  Naši partneri

  X