Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Riešenia AI spoločnosti Dahua pre vyššiu bezpečnosť a efektivitu

| Dahua Blog |

Publikované 25. augusta 2023
Dahua
Ako si vybrať správne prenosové zariadenie
18. októbra 2021
Hanwha
Prežívanie v dobe Covidovej s riešeniami od Hanwha Techwin
26. júla 2021
Axis
6 otázok, ktoré je potrebné si položiť pri príprave projektu perimetrickej ochrany
25. septembra 2017
Axis
Ako sieťové audio a video riešenia podporujú vývoj maloobchodných lekární
24. novembra 2023
Dahua
Koľko toho viete o PTZ kamerách?
3. októbra 2022
Dahua
Spoznajte 3 aspekty, ktoré by ste mali vedieť o WDR
27. septembra 2021

Riešenia AI spoločnosti Dahua pre vyššiu bezpečnosť a efektivitu

Sektory cestovného ruchu zažívajú v (po)pandemickom svete oživenie, pričom bezpečnosť, zákaznícka skúsenosť a prevádzková efektívnosť sú v popredí pohostinského priemyslu.

Dahua Technology, naladená na tieto trendy, je priekopníkom transformačného prístupu v tomto priestore využívaním umelej inteligencie (AI), internetu vecí (IoT) a veľkých dát (big data). Vďaka inovatívnej integrácii technológie a pohostinnosti zefektívňuje inteligentné hotelové riešenie Dahua bezpečnosť, registráciu hostí, detegovanie anomálií v reálnom čase a efektívnu reakciu na núdzové situácie.

V tomto článku sa ponoríme do inšpirácie za riešením inteligentnej budovy Dahua a skúmame, ako pretvárajú hotelové prevádzky a výrazne zvyšujú štandardy v sektore pohostinstva.

Rozlišovanie prostredníctvom inovácií

Inteligentné hotelové riešenie Dahua využíva výkonnú umelú inteligenciu, internet vecí a veľké dátové technológie a katalyzuje transformačný posun v manažmente hotelov. Zvýšením prevádzkovej efektívnosti, posilnením bezpečnosti a podporou spolupráce ponúka bezkonkurenčný prehľad o prevádzke hotela.

Tu sú niektoré z kľúčových faktorov, vďaka ktorým sa ponuka Dahua odlišuje od trhu:

Pokročilý prístup personálu a vozidiel

Dahua uľahčuje bezproblémový a bezpečný pohyb hostí a zároveň zlepšuje bezpečnosť a spoľahlivosť interného manažmentu hotela.

„Systém správy vozidiel Dahua tiež ponúka výnimočné skúsenosti s parkovaním. Pri vstupe systém identifikuje ŠPZ, vypočíta pravidlá uvoľnenia pri vjazde, naviguje na parkovacie miesto pomocou navádzacieho systému parkovania a umožňuje bezproblémovú platbu jedným kliknutím.“

povedal Tony Wei, manažér podnikových riešení pre zámorské podnikanie v Dahua

Vizualizácia dát a podpora rozhodovania

Dahua poskytuje analýzy, výskum a praktické poznatky, ktoré zlepšujú vizualizáciu údajov a umožňujú informovanejšie rozhodovanie. V kritických scenároch aj každodenných operáciách závisí výsledok každého rozhodnutia vo veľkej miere od kvality dostupných údajov.

„Na základe potrieb zákazníkov poskytujeme hĺbkovú analýzu údajov a služby strategických prehľadov pre ich rozhodovanie. Náš prístup zahŕňa pochopenie situácií a vytváranie úsudkov z pohľadu obchodného manažmentu.“

poznamenal Wei

IoT senzory a integrácia núdzových príkazov

Možnosti hotelového riešenia Dahua siahajú od IoT až po integráciu poplašného systému a koordináciu núdzových príkazov. Spoločnosť využíva metódy detekcie v reálnom čase s analýzou videa, aby zistila abnormálne správanie, ako napríklad neoprávnené prieniky.

„Systém okamžite reaguje na tieto alarmy prostredníctvom rozhrania núdzového príkazu, čo umožňuje dialóg s aktuálnou situáciou v reálnom čase. Toto komplexné upozornenie na poplach, spracovanie a prepojenie zaisťujú efektívne riadenie akejkoľvek núdzovej situácie. To umožňuje manažérom včas a presne pochopiť situácie na mieste, čím sa zlepšuje efektívnosť reakcie v núdzových situáciách.“

povedal Wei

Vytváranie bezpečného prostredia

Bezpečnosť hotelov je oblasťou, v ktorej sú potrebné veľké investície. Aby sa zachovalo bezpečné prostredie pre turistov aj zamestnancov, riešenie zabezpečenia pohostinstva spoločnosti Dahua rieši výzvy fyzickej aj digitálnej bezpečnosti. Pre hostí to začína bezpečnostnými kontrolami vykonávanými cez bezpečnostné brány a kontrolné stroje, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť.

„Súčasne v kritických oblastiach, ako sú vchody a východy, je povolená sada funkcií inteligentnej detekcie a ďalšie súvisiace funkcie. Tieto riešenia riešia problémy, ako je neidentifikovaný personál, a zabezpečujú maximálnu bezpečnosť hostí.“

dodal Wei

Na lepšie riadenie personálu v hoteli sa používa pokročilý systém kontroly prístupu, ktorý nahrádza konvenčné metódy vstupu a výstupu, ako je prejdenie kartou alebo zadanie hesla, čím sa zabezpečí presná identifikácia a bezpečný prístup personálu. Okrem toho sa tento systém integruje s aplikáciami tretích strán a poskytuje efektívne riešenie pre komplexnú správu hotelovej dochádzky.

Bezproblémový a personalizovaný zážitok

Inteligentné hotelové riešenie Dahua kombinuje inteligentné technológie s mnohými prvkami vybavenými v hoteli, aby sa uprednostnil bezproblémový a personalizovaný zážitok pre všetkých hostí.

Kľúčové vlastnosti

Jednoduchá správa autorizácií

Počas registrácie platforma hosťom automaticky udeľuje zodpovedajúce povolenia. Autorizačné médiá môžu siahať od kariet IC po inteligentné rozpoznávanie alebo iné metódy, ktoré umožňujú flexibilné a bezpečné riadenie prístupu.

Bezdotykový prechod

Po získaní povolení môžu hostia rýchlo a bezproblémovo pristupovať k rôznym hotelovým vchodom a východom, čím sa hostia dostanú na konkrétne poschodie, kde bývajú, bez manuálneho stláčania spodnej časti výťahu.

Manažment odhlásenia

Keď sa hosť odhlási, hotel automaticky odvolá jeho povolenie (povolenia), aby hosť nemohol ísť hore do izby výťahom.

Zlepšenie celkového výkonu

Dahua vykonáva dôkladnú analýzu súčasného stavu a špecifických obchodných požiadaviek hotelového priemyslu. Ich prístup zahŕňa plánovanie a navrhovanie riešení s ohľadom na rôzne aspekty, ako je majetok, prevádzka a údržba a skúsenosti zákazníkov.

„Systém Dahua poskytuje analýzu údajov a strategické poznatky z manažérskeho hľadiska, ako je napríklad inteligentná vizuálna správa spotreby energie. Detekcia zmeny elektrického zaťaženia v reálnom čase, aby sa zabránilo nebezpečenstvu požiaru z prevádzky preťaženia, čo umožňuje merateľné, monitorovateľné a viditeľné napájacie obvody na úsporu energie.“

povedal Wei

Riešenia Dahua tiež zahŕňajú algoritmy riadené AI, ktoré sú trénované na nespracovaných údajoch a dokážu zobraziť celý rad typov alarmov. Spolu s motorom 3D modelovania dokážu vizualizovať toky obchodnej scény a špičkové vizuálne efekty, pričom prezentujú komplexné údaje, ako je obsadenosť hotela, dopravné štatistiky a spotreba energie.

Záver

Inovatívne riešenia od Dahua Technology predstavujú potrebný pokrok v odvetví pohostinstva. Integráciou AI, internetu vecí a veľkých dát Dahua nanovo definuje prevádzkovú efektivitu hotela, skúsenosti hostí a bezpečnosť.

Ponuky spoločnosti predstavujú budúcnosť správy pohostinstva, od zjednodušených registrácií až po robustné bezpečnostné opatrenia a inteligentné ovládanie izieb. Uprednostňovaním zákazníckych skúseností a obchodných operácií Dahua vytvára nový priemyselný štandard, čím demonštruje svoje odhodlanie uľahčovať digitálnu transformáciu v postpandemickom svete.

Prečítajte si:

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.