Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Umožnenie ekologickejšej spoločnosti: Skúmanie úsilia Dahua o znižovanie uhlíkovej stopy

| Dahua Blog |

Publikované 19. januára 2024
Dahua
Dahua TechMonth (WizMind): Zlepšite prevádzku maloobchodu a služby zákazníkom prostredníctvom počítania ľudí
17. januára 2022
Axis
Prečo sú end-to-end riešenia rozhodujúce pre zaistenie bezpečnosti v školách
15. septembra 2023
Axis
Video analýzy, ktoré zlepšujú bezpečnosť a ochranu zdravia na pracovisku
17. marca 2023
Axis
Vplyv GDPR na video dohľad
21. februára 2022
Canex
Umelá inteligencia v doprave: Zlepšenie bezpečnosti a plynulosti dopravy vďaka pokročilým technológiám
25. apríla 2023
Dahua
Čo vlastne znamená alebo neznamená plnenie požiadaviek ONVIF (a prečo je to vo video dohľade dôležité)
7. novembra 2022

Umožnenie ekologickejšej spoločnosti: Skúmanie úsilia Dahua o znižovanie uhlíkovej stopy

Dahua je v popredí využívania technológií na dosiahnutie významných krokov v oblasti energetickej účinnosti a environmentálnej zodpovednosti, pričom prostredníctvom inteligentných riešení posilňuje globálne ciele v oblasti uhlíkovej špičky a uhlíkovej neutrality.

Využitie čistej energie

V rámci inteligentného kampusu Dahua pokrývajú krajinu fotovoltaické polia, ktoré generujú a využívajú zelenú, obnoviteľnú a neznečisťujúcu slnečnú energiu. Tento strategický posun znižuje závislosť od konvenčných energetických sietí a výrazne zvyšuje energetickú bezpečnosť.

Inteligentné energetické riešenia

Adaptívny ekologický systém klimatizácie sa používa na úsporu energie (priemer 25 %) v inteligentnom areáli Dahua, ako aj systém inteligentného osvetlenia na úsporu 60 % až 70 % energie. Areál tiež prešiel na úplne bezpapierové prostredie stretnutí. Bola nainštalovaná inteligentná regulácia výkonu a nabíjacie stanice, aby sa stabilizovala energetická záťaž a zabezpečila efektívna správa napájania. Výsledkom týchto iniciatív v oblasti zelenej energie je pôsobivá priemerná ročná úspora energie vo výške 15 % – 20 %, pričom sa ušetrí ekvivalent 628 ton štandardného uhlia a znížia sa emisie uhlíka o podstatných 1 696 ton.

Zníženie energie produktu

Záväzok spoločnosti Dahua v oblasti energetickej účinnosti sa rozširuje aj na jej produktové portfólio. Od výberu komponentov až po dizajn hardvéru, optimalizáciu softvéru a štrukturálne inovácie, Dahua systematicky navrhuje svoje produkty v súlade so svojimi cieľmi v oblasti úspory energie. V Dahua Smart Exhibition Hall sa používajú rôzne energeticky účinné LED produkty, ktoré znižujú celkovú spotrebu energie o viac ako 36 %. To sa rovná ročnej úspore elektrickej energie približne 172 800 kWh.

Inteligentná logistika

Dahua zmodernizovala svoj sklad polotovarov na tmavú továreň s rozlohou 8 000 m2. Táto transformácia zahŕňa inteligentné procesy, ako je automatizovaná vstupná a výstupná logistika, manipulácia s materiálom AGV (Automated Guided Vehicle) a umiestňovanie políc robotických ramien. Tieto inovácie uľahčujú bezobslužné skladové operácie pri zachovaní prostredia bez osvetlenia, čo prináša mesačnú úsporu energie v priemere 7 000 kWh.

Inovácia balenia

Dahua dodržiava svoju stratégiu znižovania obalov a vyvinula inovatívnu, internú, tenkovrstvovú kompozitnú obalovú technológiu. Táto technológia výrazne znižuje spotrebu a hmotnosť obalového materiálu, čo znižuje spotrebu obalového materiálu až o 40 %. Na každých milión sád produktov sa ušetrí približne 12,5 tony kartónu.

Záver

Proaktívny prístup spoločnosti Dahua k environmentálnej udržateľnosti výrazne odráža jej záväzok znižovať uhlíkovú stopu a prispievať k ekologickejšej spoločnosti. Ako svet smeruje k udržateľnejšej budúcnosti, Dahua sa snaží stať sa lídrom v oblasti inovácií a environmentálnej udržateľnosti v globálnom technologickom priemysle.

Prečítajte si:

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.