Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Tohtoročné novinky v Dahua Panoramic Surveillance

| Dahua Blog |

Publikované 14. júla 2023
Axis
Ako termokamery posilňujú Vaše riešenie video dohľadu
13. júna 2022
Axis
Umelá inteligencia vo finančných inštitúciách
16. júna 2023
Hanwha
Hanwha Techwin uvádza na trh päť kamier AI série P s rozlíšením 2MP
9. augusta 2021
Axis
Riadenie maloobchodných predajní s centralizovaným monitorovacím systémom
2. februára 2024
Axis
Ako podporiť dátové centrá na ceste digitálnej transformácie pomocou sieťových kamier
9. decembra 2022
Aktuality
Prichádza NIS2: Obdoba GDPR pre oblasť kyberbezpečnosti
26. marca 2023

Tohtoročné novinky v Dahua Panoramic Surveillance

S rozvojom monitorovacieho priemyslu postupne rastie dopyt na trhu po panoramatickom monitorovaní. Vďaka širokouhlému zornému poľu, jasným detailom a neuveriteľným funkciám poháňaným AI môžu panoramatické zariadenia Dahua výrazne znížiť počet kamier potrebných na pokrytie veľkého scenára, vďaka čomu sú čoraz populárnejšie v rôznych odvetviach. Tento rok riešenie Dahua Panoramic Surveillance upgradovalo svoju ponuku, aby uspokojilo viac požiadaviek koncových používateľov. Aby sme sa o tom dozvedeli viac, tu je pán Bowoo, produktový manažér spoločnosti Dahua Technology.

Dobrý deň, Bowoo! Môžete nám povedať, o čom je riešenie Dahua Panoramic Surveillance?

Ahoj! Samozrejme. Stručne povedané, riešenie Dahua Panoramic Surveillance je navrhnuté pre scenárové aplikácie, ktoré vyžadujú 360°, 270° a 180° zorné pole pre povedomie o situácii. Vďaka svojmu dizajnu all-in-one, rozlíšeniu až 8K Ultra High Definition, širšiemu pokrytiu, vynikajúcemu nočnému videniu, lepšej korekcii obrazu a bohatým funkciám AI ide o dokonalé riešenie sledovania, ktoré môže nahradiť viacero bežných kamier, znížiť zložitosť a ušetriť náklady na inštaláciu a údržbu. Najdôležitejšie je, že naše riešenie panoramatického sledovania možno použiť vo veľkých, stredne veľkých a malých scenároch.

Čo nové prináša tohtoročný panoramatický dohľad?

Tento rok sme uviedli na trh viac produktov, ako napríklad série Mini Hubble a Full-color Duo. V porovnaní s S3 Hubble je Mini Hubble kompaktný, ľahší, rýchlejší a ľahšie sa inštaluje. Kamery WizMind Full-Color série Duo majú vynikajúce nočné efekty. Okrem toho sa obrazový efekt panoramatických kamier výrazne zlepšil prostredníctvom rôznych vylepšení vrátane clony F1,0, duálneho 1/1,8“ snímača CMOS a špičkovej technológie korekcie skreslenia. Aktualizácie v tomto roku tiež zahŕňajú inteligentnejšie funkcie, ako sú video metadáta, počítanie ľudí a ďalšie.

Môžete v krátkosti predstaviť niektoré z jeho nových inteligentných funkcií?

Samozrejme. Verím, že je pozoruhodné predstaviť režim vysokej a nízkej nadmorskej výšky a EPTZ. Režim vysokej a nízkej nadmorskej výšky je k dispozícii v sérii Hubble a sérii Multi-Senzor 180°. Používatelia môžu nastaviť výšku inštalácie na konfiguračnom rozhraní, aby použili zodpovedajúci algoritmus pre vysokú alebo nízku nadmorskú výšku, aby sa zabezpečila presnosť detekcie. A čo viac, funkcia EPTZ dokáže realizovať prepojenie medzi panorámou a elektronickým PTZ, čím sa zabezpečí, že sa zachytia panoramatické aj detailné pohľady a sú podporované rôzne režimy zobrazenia, aby sa splnili požiadavky zákazníkov.

Môžete uviesť príklad aplikácie skutočného scenára?

Jedna dobrá aplikácia riešenia Dahua Panoramic Surveillance je vo veľkej oblasti, ako sú letoviská a námestia, kde sa počas sviatkov často zhromažďujú davy. Tieto miesta sú náchylné na preľudnenie, o ktorom všetci vieme, že predstavuje bezpečnostné riziko, ako je tlačenica. Preto je nevyhnutné neustále monitorovať tok ľudí v týchto scenároch. Funkcia hustoty davu v riešení Dahua Panoramic Surveillance umožňuje nastavenie prahu davu podľa preferencií používateľa. Keď počet ľudí prekročí prednastavenú hranicu, odošle sa alarm, ktorý príslušným zamestnancom pripomenie, aby kontrolovali tok ľudí na scéne.

Prečítajte si:

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.