Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Hanwha Techwin uvádza na trh päť kamier AI série P s rozlíšením 2MP

| Hanwha Blog |

Publikované 9. augusta 2021
Axis
Ako môžu maloobchodníci použiť sieťový zvuk na zvýšenie úrovne operácií v obchode
31. januára 2022
Hanwha
Hanwha Vision uvádza na trh vysokorýchlostnú kameru poháňanú AI s rozpoznávaním typu vozidla, značky, modelu a farby
7. júla 2023
Axis
Riadenie maloobchodných predajní s centralizovaným monitorovacím systémom
2. februára 2024
Dahua
Riešenia AI spoločnosti Dahua pre vyššiu bezpečnosť a efektivitu
25. augusta 2023
Axis
Hlavné dôvody, prečo môže malá firma ťažiť z kamerového systému
25. októbra 2021
Axis
Chráňme našu planétu: Implementácia udržateľných plastových materiálov v bezpečnostnom priemysle
17. februára 2023

Hanwha Techwin uvádza na trh päť kamier AI série P s rozlíšením 2MP

Globálna bezpečnostná spoločnosť Hanwha Techwin uvádza na trh prémiovú radu 2MP kamier Wisenet AI série P. Najnovší rad piatich kamier (PNB-A6001, PNO-A6081R, PND-A6081RV, PND-A6081RF, PNV-A6081R) zachytáva nedotknuté obrázky s rozlíšením až 2MP a obsahuje výkonné algoritmy hlbokého učenia na pokročilú detekciu objektov, klasifikáciu a bezchybnú analytiku. Využíva rozpoznávanie objektov proti detekcii pohybu, ale eliminuje falošné poplachy a zároveň poskytuje cenné informácie o obchode a operáciách.

Kamery Wisenet AI série P s rozlíšením 2MP rozpoznávajú a klasifikujú objekty vrátane osôb, vozidiel, registračných značiek a tvárí. Sú vybavené funkciou BestShot, ktorou sa na server typu backend odosiela iba najvhodnejší obrázok klasifikovaných objektov. Jedinečné atribúty objektov sú tiež uložené ako metadáta spolu s informáciami o videu, vrátane: farieb oblečenia, vekových skupín, typov vozidiel a farieb. To zabraňuje preťaženiu servera a umožňuje rýchle vyhľadávanie na základe AI na extrahovanie informácií o konkrétnych objektoch, čím sa zlepšuje celková efektivita vyhľadávania.

Kamery Wisenet AI série P navyše podporujú najnovšiu technológiu redukcie šumu WiseNRII (Wise Noise Reduction II), ktorá využíva technológiu detekcie objektov AI na identifikáciu vzhľadu/pohybov objektu a adaptívne odstránenie rozmazania pohybu v prostredí so slabým osvetlením a veľkým množstvom hluku. Efektívne rieši problém s rozmazaním obrazu a efektom duchov spôsobeným nadmerným znížením šumu.

Táto nová Wisenet séria podporuje aj patentovanú technológiu WiseStreamIII (od spoločnosti Hanwha Techwin). Identifikuje kľúčové objekty, ako sú ľudia a/alebo vozidlá – na základe AI (a drasticky komprimuje údaje na pozadí). To obmedzuje veľkosť dát a minimalizuje šírku pásma pre lepšiu prevádzkovú efektivitu pri správe ukladania dát.

Technológia AI od spoločnosti Hanwha Techwin je v tomto odvetví už dobre známa. Nová rada 2MP AI kamier ponúkne lepší prístup k rôznym prostrediam a aplikáciám, uviedol predstaviteľ spoločnosti Hanwha Techwin. Ďalej pokračoval: Naša spoločnosť využije svoje technické schopnosti na pokrok v riešeniach poháňaných AI a diverzifikácii produktového radu, pričom bude stáť na čele rýchlo rastúceho trhu s AI.

Prečítajte si:

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.