Smart City

Úvod » Solutions » Smart City

Naše riešenia pre

Smart City

IP Kamery

IP kamery sú ideálne pre splnenie najrôznejších účelov, ku ktorým si kamery zaobstaráte. Kvalitné IP kamery sú zárukou úspechu. Chcite kvalitu, brilantný obraz a špičkové parametre, ktoré nesklamú za žiadne situácie.

CANEX Streamer

Objavte nový spôsob prezentácie, a to prenosom živého videa do webových stránok, YouTube kanálov, sociálnych sietí či API pre systémy tretích strán. S možnosťou vloženia dynamickej grafiky môžete priamo do obrazu vložiť vlastnú grafiku, ako aj aktuálne skóre zápasu alebo informácie o počasí v danej lokalite.

CANEX LPR

On-line služba, ktorá umožňuje rozpoznanie a evidenciu registračných značiek idúcich aj stojacich vozidiel vrátane pokročilých vyhľadávacích funkcií.

CANEX Streamer

Nový spôsob prezentácie s možnosťou vloženia dynamickej grafiky

Objavte nový spôsob prezentácie, a to prenosom živého videa do webových stránok, YouTube kanálov, sociálnych sietí či API pre systémy tretích strán. S možnosťou vloženia dynamickej grafiky môžete priamo do obrazu vložiť vlastné grafiku, ako sú napr. Logá alebo opis zobrazovaných vecí alebo dynamické informácie ako napríklad aktuálne skóre zápasu alebo informácie o počasí v danej lokalite.

CANEX LPR

Rozpoznanie a evidencia registračných značiek vozidiel

CANEX LPR je on-line služba, ktorá slúži pre rozpoznanie a evidenciu registračných značiek idúcich aj stojacich vozidiel. Zároveň funguje aj pre následné vyhľadanie požadovaných registračných značiek z urobených záznamov a pre spustenie automatizovaných operácií na základe ich detekcie.

Čo hovorí váš obchod?

Čo hovorí váš obchod?

Existuje niekoľko faktorov, ktoré spôsobujú, že Váš obchod prichádza o klientov a predaj. Faktory ktoré to ovplyvňujú sú napríklad nedostatok tovaru, zlý zákaznícky servis, prípadne online nákup prostredníctvom elektronického obchodu.

Čítať Viac

Prečo používať sieťové audio v maloobchode

Prečo používať sieťové audio v maloobchode

Maloobchodný trh začal oceňovať hodnotu, ktorú sieťové audiosystémy môžu priniesť maloobchodným kamenným prevádzkam. Tieto systémy sú riešením typu “všetko v jednom” pre množstvo spôsobov použitia, ktoré umožňujú prehrávanie nahraných, živých oznámení alebo prehrávanie hudby na pozadí.

Čítať Viac

Vplyv hudby na maloobchodného zákazníka

Vplyv hudby na maloobchodného zákazníka

Neoddeliteľnou súčasťou každého kamenného obchodného priestoru je hudba. Hudba efektívne formuje obchodný priestor, a vedecká znalosť toho, čo prináša emócie zákazníkov prináša osvedčenú metódu vytvorenia priestoru, v ktorom vaši zákazníci budú chcieť tráviť čas.

Čítať Viac

Ako zvýšiť predaj v maloobchode

Ako zvýšiť predaj v maloobchode

Stále viac sa v centre každého podnikania objavuje schopnosť zhromažďovať a analyzovať informácie z viacerých zdrojov údajov v reálnom čase, čo môže byť rozdielom medzi víťazstvom v podobe spokojného zákazníka alebo neúspechom v podobe spokojného zákazníka u vašej konkurencii.

Čítať Viac

Skúsený tím, tvoriaciriešenia pre svojich partnerov.

  Close

  Contact Information

  obchod@canex.sk
  + 421 2 2102 5260

  Adress

  CANEX, spol. s r.o.
  Máchova 6, 821 06
  Bratislava / Slovakia

  Store

  Opening hours:
  Mo – Fri: 09:00 – 17:00
  X