Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Kamerový Systém pre Spoločnosť KIA MOTORS

| Canex Projekty |

odovzdané

Projekt

Kamerový systém pre KIA a Hyundai

Video monitorovací systém dáva spoločnosti KIA MOTORS možnosť sledovať výrobu a zaručiť bezpečnosť pracovníkov.

Klient

KIA Motors SK & Hyundai Mobis ČR

Kategória

Riešenie na mieru

Dátum

od 2005

Kia Motors Slovakia je výrobný závod kórejskej automobilovej spoločnosti Kia Motors Corporation, ktorý sa nachádza pri Žiline v obci Teplička nad Váhom. Je to prvý a zatiaľ jediný závod tejto spoločnosti v Európe.

Spoločnosťi ANECT a.s., ktorá je popredným dodávateľom profesionálnych riešení v oblasti informačných a telekomunikačných technológií bola zadaná úloha navrhnúť pokročilú infraštruktúru založenú na sieťových protokoloch na vykonávanie viacerých úloh ako monitorovanie serverov, bezpečnostné aplikácie, IP video monitorovanie a viac.

Špecifikácia zahŕňala extrémnu spoľahlivosť a bezpečnosť systému, vynikajúcu kvalitu obrazu, pokročilé ovládanie sieťových kamier a funkčnosť ukladania dát.

Riešenie je založené na sieťových kamerách Axis Communications inštalovaných na infraštruktúre Cisco IP.

Video kanály z kamier sú zobrazované v monitorovacom centre prostredníctvom 56 monitorov a ich ovládanie je zabezpečené prostredníctvom vyspelých technológií.

Úložný priestor pre kamery zabezpečuje sedem serverov Advantech, ktoré pridávajú hodnotu zákazníkom s možnosťou nahrávania videa zo všetkých kamier po tridsať dní.

Implementácia riešenia bola veľmi hladká najmä z dôvodu dôkladnej analýzy, vysoko kvalitných komponentov a hladkému procesu samotnej inštalácie riešenia.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov