Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex IP kamera

| Security Podpora |

Publikované 3. apríla 2023

IP kamera

IP kameru môžeme opísať ako kameru a počítač v jednom. Zachytáva a vysiela živé zábery priamo cez IP sieť a umožňuje tak autorizovaným užívateľom lokálne alebo na diaľku sledovať, ukladať a spravovať video zábery pomocou štandardnej sieťovej infraštruktúry založenej na IP.

Každá IP kamera má svoju vlastnú IP adresu. Je pripojená k sieti a má vstavaný webový server, FTP server, FTP klienta, e-mailového klienta, správu alarmov, programovatelnost a mnoho dalších funkcií. Nemusí byt pripojená k pocítacu, funguje nezávisle a môžete ju umiestnit kamkolvek, kde máte pripojenie k IP sieti. Bežná web kamera, na druhej strane, potrebuje pripojenie k pocítacu cez USB port alebo IEEE1394 a vyžaduje zapnutý pocítac k svojmu fungovaniu.

Okrem zaznamenávania obrazu disponuje sieťová kamera ďalšími funkciami a dokáže po sieti prenášať aj iné ako obrazové dáta. Medzi tieto funkcie patrí detekcia pohybu v obraze, prenos zvuku, digitálne vstupy a výstupy (ktoré môžete použiť napr. pre spúšťanie alarmu alebo rozsvietenie svetiel), sériové porty pre dáta alebo pre mechanizmy pre ovládanie natočenia a zoomu (pan / tilt / zoom) kamery . Obrazové buffery vo vnútri kamery umožňujú uložiť a poslať zábery, ktoré boli nadobudnuté predtým, než bol aktivovaný alarm.

Prečítajte si:

Kamerové Systémy

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov