Pondelok – Piatok: 09:00 – 16:00

Canex Dokonalé inovácie Wisenet 7

| Security Podpora |

Publikované 3. apríla 2023

Dokonalé inovácie Wisenet 7

Výnimočné rozlíšenie 4K

Sieťové kamery Wisenet7 poskytujú jasné a živé obrazy v rozlíšení až 4K, ktoré sú vhodné pre forenzné vyhľadávacie aplikácie. Spoločnosť Hanwha Techwin sama vyvinula varifokálne šošovky F1.2, najjasnejšie spomedzi 4K šošoviek.

Extrémne WDR

Wisenet7 SoC obsahuje vylepšenú extrémnu technológiu WDR na zníženie šumu, ktorý sa vyskytuje v zobrazovacom procese WDR. To poskytuje jasný a dobre kontrastný obraz aj pri extrémnych svetelných podmienkach.

Pokročilá technológia redukcie šumu

Technológia kamery Wisenet7 používa rôzne filtre pre pohyblivé a nepohyblivé oblasti v zornom poli kamery. Toto minimalizuje rozmazanie pohybu a zlepšuje definíciu objektov a farieb, čo uľahčuje ich identifikáciu pri sledovaní živého videa a pri forenznej kontrole.

Vylepšená korekcia skreslenia objektívu

Technológia korekcie skreslenia objektívu Wisenet7 koriguje skreslenie videa vytvorené pomocou širokouhlých objektívov, čím poskytuje video, ktoré sa viac podobá tomu, čo je vidieť cez ľudské oko.

Kybernetická bezpečnosť ďalšej úrovne

Zariadenia Wisenet7 používajú proprietárny systém vydávania certifikátov zariadení, ktorý vkladá jedinečné certifikáty do každého produktu počas výrobného procesu. Zásady zabezpečenia vrátane bezpečného spustenia, zabezpečeného operačného systému, bezpečného úložiska a zabezpečenej otvorenej platformy zabezpečujú kybernetickú bezpečnosť produktu na každom kroku.

Sledovanie objektov založené na AI

Sieťové kamery Wisenet PTZ PLUS vybavené technológiou Wisenet7 využívajú algoritmy AI na automatické určovanie osôb alebo vozidiel na sledovanie objektov. Umožňujú tiež používateľom manuálne zacieľovať objekty na obrazovke kvôli nepretržitému sledovaniu.

Vektorové menu

Použitie vektorovej grafiky od spoločnosti Wisenet7 pre jej zobrazenie na obrazovke poskytuje ostré zobrazenie textu bez ohľadu na rozlíšenie obrazu a ponúka možnosť vybrať si z neobmedzeného rozsahu farieb displeja a ďalších možností. Umožňuje tiež použitie vlastných lôg a obrázkov na prekrytie na živom alebo exportovanom videu.

Jednoduchá inštalácia

Sieťové kamery Wisenet7 používajú rovnaký inovatívny dizajn modulárnych kamier ako séria X PLUS pre jednoduchú inštaláciu a údržbu kamery bez problémov.

Kompresná technológia WiseStream Ⅱ

Technológia WiseStream II spoločnosti Hanwha Techwin v kombinácii s kompresiou H.265 znižuje potrebu šírky pásma a úložného priestoru až o 75% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264, a to bez zníženia kvality obrazu.

DIS so vstavaným gyroskopickým senzorom

Rozmazanie pohybu spôsobené vetrom a vibráciami sa výrazne znižuje použitím modernej technológie digitálnej stabilizácie obrazu v spojení so vstavaným gyroskopickým snímačom. To umožňuje vytvárať ostré a stabilné obrazy aj v nepriaznivých poveternostných prostrediach.

Analýza videa a zvuku bez licencií

Audio a video analýza Wisenet7 je úplne bez licencií a zahŕňa detekciu tváre, inteligentnú analýzu pohybu a klasifikáciu zvuku pre výstreky, výbuchy, výkriky a rozbitie skla. Tieto udalosti sa naásledne môžu použiť na spustenie alarmov, ako aj prehrávanie zvuku ako odozvu.

Pohodlná inštalácia USB Wi-Fi

Pomocou adaptéra USB Wi-Fi sa technici môžu rýchlo pripojiť ku kamerovým zariadeniam Wisenet7 pomocou aplikácie Wisenet Installation na svojom mobilnom zariadení, aby skontrolovali a upravili zaostrenie a zorné pole kamery, čím sa výrazne skracuje čas potrebný na nastavenie každého zariadenia.

Duálne microSD sloty

Duálne sloty microSD na kamerových zariadeniach Wisenet7 umožňujú uložiť až 512 GB nahraného videa, čo v prípade výpadku siete zachová bezpečnosť údajov.

Prečítajte si:

Kamerové Systémy

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov

Pracovná Pozícia

Špecialista Podpory Predaja

prosíme, aby ste svoj životopis (CV) zaslali prostredníctvom portálu Profesia.sk

alebo nás kontaktovali e-mailom na adrese: ekonom@canex.sk.