Kariéra

Úvod » O nás » Kariéra

Pracovná pozícia :
Špecialista podpory predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou silnou stránkou je komunikácia?
Máš rád systém, si zodpovedný a tak trochu aj puntičkár?
Láka Ťa práca v rodinnej firme s mladým kolektívom?
Ak si na tieto otázky odpovedal/-a „áno“, potom hľadáme práve Teba!

Sme skúsená, dynamická a neustále rozvíjajúca sa spoločnosť. Pre našich klientov tvoríme riešenia z oblasti IT bezpečnosti už 23 rokov a súčasťou nášho portfólia sú produkty významných bezpečnostných firiem rôzneho zamerania a veľkosti.
Prioritou je pre nás náš zákazník, ale dôraz kladieme aj na zamestnancov, ich pohodlie, spokojnosť, osobný a profesijný rozvoj. U nás si dokážeš vybudovať zázemie, ktoré Ťa nebude obmedzovať, ak budeš mať výsledky.

Náplň práce:

– priama komunikácia s obchodníkmi, ale aj s obchodnými partnermi a klientmi,
– vybavovanie telefonických a e-mailových požiadaviek obchodných partnerov a klientov, vrátane riešenia reklamácií,
– objednávanie a nákup tovaru od tuzemských a zahraničných dodávateľov,
– zabezpečovanie dostupnosti skladových zásob,
– evidovanie a vybavovanie objednávok,
– celková podpora obchodu, podľa u nás fungujúceho systému; ale ak prinesieš vlastný funkčný systém, necháme si poradiť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

Minimálne 900 EUR brutto + osobné hodnotenie. Na osobnom pohovore individuálne zhodnotíme Vašu kvalifikáciu a skúsenosti. Kandidátom s lepšími skúsenosťami, bude prezentovaná adekvátna mzdová ponuka.

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v príjemnom a priateľskom kolektíve,
– odmeny z podielu na hospodárskych výsledkoch spoločnosti,
– pravidelné mimo-pracovné posedenia a teambuildingy.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nás prosím kontaktujte na ekonom@canex.sk
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 31.5.2019
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Bezpečnostné systémy, IT
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel – základy
Skladové hospodárstvo – základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– komunikatívnosť,
– flexibilita,
– samostatnosť,
– dôslednosť,
– nutná znalosť anglického jazyka,
– orientovanie sa v IT produktoch výhodou, ale nie nevyhnutnosťou,
– skúsenosť v systéme Money výhodou,
– skúsenosť so skladovým hospodárstvom výhodou.

Kariéra v CANEX

Naši zamestnanci sú pre nás najcennejším majetkom. Hľadáme ambicióznych a talentovaných zamestnancov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti a rozvíjať náš tím profesionálov. Hľadáme kandidátov s výbornými študijnými schopnosťami, ktoré by využili na budovanie ich kariéry.
Ponúkame motivačný plat, prácu na zaujímavých projektoch, podporujúce pracovné prostredie a atraktívne pracovné vyhliadky.

Kontaktné informácie

obchod@canex.sk
+ 421 2 2102 5260

Adresa

CANEX, spol. s r.o.
Máchova 6, 821 06
Bratislava

Prevádzka

Otváracie hodiny:
Po – Pi: 09:00 – 17:00

Štastné a veselé vianočné sviatky

Spoločnosť CANEX bude mať v dňoch od 23.12.2019 do 06.01.2020 ZATVORENÚ PREVÁDZKU

Prosíme, aby ste svoje objednávky urobili čo najskôr, a tým sa počas tejto rušnej doby vyhli zbytočným oneskoreniam.

X