Časová os

Úvod » O nás » Časová os

História CANEX, spol. s r. o.

timeline_pre_loader
Časová os CANEX
2012
2010
2008
2007
2006

cWatch Pro Multiserver

cWatch Pro Multiserver

Systém prepojenia viacerých serverov cWatch, distribúciou výkonu a úložného priestoru na budovanie hierarchického monitorovacieho systému s vysokými nárokmi na bezpečné ukladanie údajov.

cWatch People counting Module

cWatch Pro Multiserver

Plug-in na počítanie osôb pre všetky programy rodiny cWatch.

2004
2000

cWatch Basic

cWatch Basic

Úpravy, opravy a skúsenosti z prevádzky verzie Lite boli základom na vývoj robustnejšieho a lepšie vybaveného cWatch Basic. Tento softvér nahradil verziu Lite a predáva sa dodnes.

1999

cWatch Lite

cWatch Lite

Prvým softvérom, ktorý len naznačoval časť možností novej technológie bol cWatch Lite. Bol to softvér, vlastne len technologický model na otestovanie grafického rozhrania orientovaného na používateľa. Napriek tomu sa dostal do povedomia našich zákazníkov a dosiahol celkom slušný úspech.

1996

Založenie značky WatchSystem

Založenie značky WatchSystem

WatchSystem je jedna z prvých softvérových značiek zameraná na spracovanie videa z IP kamier. Združuje tradičné programové verzie pod názvom cWatch, ktoré sú výnimočné svojou robustnosťou, intuitívnym ovládaním a individuálnymi možnosťami nastavenia funkcií pre konkrétny segment trhu.

Predstavenie prvej IP kamery firmou AXIS communications AB

Predtavenie prvej IP kamery firmou AXIS communications AB

Kamera AXIS 200 bola prvým krokom k súčasnej pozícii spoločnosti Axis ako najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných zariadení na báze IP.
Prvá sieťová kamera prenášala 1 snímku za 17 sekúnd v normálnom rozlíšení alebo dosahovala 1 fps v rozlíšení CIF. Získala niekoľko priemyselných ocenení a položila základ dlhej série inovácií vo vývoji sieťových kamier.

01 Január 1994

Kontaktné informácie

obchod@canex.sk
+ 421 2 2102 5260

Adresa

CANEX, spol. s r.o.
Máchova 6, 821 06
Bratislava

Prevádzka

Otváracie hodiny:
Po – Pi: 09:00 – 17:00
X