Retail Solutions

Úvod » Solutions » Retail Solutions

Naše riešenia pre

Maloobchod

Prevencia

Video systémy povýšili tento boj na úplne novú úroveň. Poskytujú obrázky s vysokým rozlíšením a integrovateľnosť so systémami na odhalenie príčin vašich strát.

Zabezpečenie bezpečnosti

Spoľahlivá inteligentná ochrana je dôležitá v obchodoch s veľkým množstvom hotovosti, hodnotnými produktami alebo pri vysoko rizikových produktoch.

Optimalizácia efektivity

Analýza efektivity obchodu je často zdĺhavá úloha, zahŕňajúca časovo náročný zber dát z viacerých systémov a lokalít. Ponúkame riešenie.

Inteligentné zabezpečenie predajní

Štúdie a analýzy strát na tovare, ktoré každoročne spracovávajú renomované štatistické agentúry hovoria jasnou rečou. Krádeže tovaru v obchodoch spôsobujú škody, ktoré nemôžu byť zanedbateľné a ich dopad oberá o zisk každého predajcu bez rozdielu na ponúkaný typ tovaru, veľkosť predajne, počet zamestnancov alebo kupujúcich.

Tento fakt viedol výrobcov zabezpečovacej techniky k vývoju inteligentných zabezpečovacích systémov, ktoré majú pomáhať chrániť tovar a včas upozorniť personál predajne, na strane druhej zvyšovať efektivitu predaja a zisk predajní. Či už prevádzkujete malý obchod alebo celý obchodný reťazec, je potrebné myslieť na adekvátne zabezpečenie ochrany zamestnancov aj tovaru. Zavedenie IP monitorovacieho systému prinieslo revolúciu v bezpečnosti, prevencii, skladovej optimalizácii, odhaľovaní podvodov a zlepšovaní zákazníckeho servisu. Celkovo možno povedať, že nástroje IP riešení ponúkajú celý rad nových možností na dosiahnutie prevádzkovej dokonalosti.

Optimalizácia efektivity

Vďaka strategicky umiestneným kamerám, je možné ľahko zaznamenať a merať aktivitu a správanie zákazníkov v predajni.

Moderné inteligentné video analytické nástroje ponúkajú moduly na počítanie ľudí v rade pred pokladňou, počítanie prechodov vstupy/výstupy, tzv. heat mapy – tepelné mapy pohybu zákazníka v predajni a integráciu s vašim POS- systémom, ktorý poskytuje cenné informácie o vašich zákazníkoch atď.

RFID technológie budú vo väčšine prípadov náhradou čiarového kódu. Možno už o pár rokov bude realitou, že s nákupným košíkom iba prejdete popri automatickej pokladni, nič nebudete musieť vykladať. Automatická pokladňa vám oznámi výslednú sumu a umožní za tovar zaplatiť. Dnes sa už čipy RFID bežne používajú najmä v kníhkupectvách na Slovensku.

Čo hovorí váš obchod?

Čo hovorí váš obchod?

Existuje niekoľko faktorov, ktoré spôsobujú, že Váš obchod prichádza o klientov a predaj. Faktory ktoré to ovplyvňujú sú napríklad nedostatok tovaru, zlý zákaznícky servis, prípadne online nákup prostredníctvom elektronického obchodu.

Čítať Viac

Prečo používať sieťové audio v maloobchode

Prečo používať sieťové audio v maloobchode

Maloobchodný trh začal oceňovať hodnotu, ktorú sieťové audiosystémy môžu priniesť maloobchodným kamenným prevádzkam. Tieto systémy sú riešením typu “všetko v jednom” pre množstvo spôsobov použitia, ktoré umožňujú prehrávanie nahraných, živých oznámení alebo prehrávanie hudby na pozadí.

Čítať Viac

Vplyv hudby na maloobchodného zákazníka

Vplyv hudby na maloobchodného zákazníka

Neoddeliteľnou súčasťou každého kamenného obchodného priestoru je hudba. Hudba efektívne formuje obchodný priestor, a vedecká znalosť toho, čo prináša emócie zákazníkov prináša osvedčenú metódu vytvorenia priestoru, v ktorom vaši zákazníci budú chcieť tráviť čas.

Čítať Viac

Ako zvýšiť predaj v maloobchode

Ako zvýšiť predaj v maloobchode

Stále viac sa v centre každého podnikania objavuje schopnosť zhromažďovať a analyzovať informácie z viacerých zdrojov údajov v reálnom čase, čo môže byť rozdielom medzi víťazstvom v podobe spokojného zákazníka alebo neúspechom v podobe spokojného zákazníka u vašej konkurencii.

Čítať Viac

Skúsený tím, tvoriaciriešenia pre svojich partnerov.

  Close

  Contact Information

  obchod@canex.sk
  + 421 2 2102 5260

  Adress

  CANEX, spol. s r.o.
  Máchova 6, 821 06
  Bratislava / Slovakia

  Store

  Opening hours:
  Mo – Fri: 09:00 – 17:00
  X